To Właśnie My
Jesteśmy Twoją przepustką do przygody

Jesteśmy nietuzinkowym biurem podróży które zajmuje się niekonwencjonalną turystyką. Budujemy emocje i tworzymy obraz w Twojej pamięci. Dla kogo organizujemy wyprawy po przygodę? To proste: dla wszystkich ziemian czyli: dla rodzin, dzieci, młodzieży, seniorów, biznesmenów, wujków, ciotek, psów kotów i tak dalej. Wypoczniesz, zwiedzisz i odkryjesz świat na nowo. Byłeś już tu i tam? Nie szkodzi - My zabierzemy Cię zupełnie gdzie indziej :)

Istniejemy na rynku od dawna i mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek, wyjazdów, pobytów wakacyjnych, imprez okolicznościowych, eventów, zielonych szkół i innych atrakcji. Współpracujemy z polskimi muzeami i organizacjami turystycznymi. Od lat jesteśmy liderem w sprzedaży i organizacji rejsów wycieczkowych po polskich rzekach, jeziorach i po morzu. Organizujemy też wyjazdy kolonie, zimowiska, wczasy oraz do sanatoriów i uzdrowisk.

Z bogatego wachlarza naszych produktów, pragniemy przedstawić te, które cieszą się największym powodzeniem. Proponujemy różną tematykę; od zwiedzania miejsc tych znanych i mniej znanych pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry przewodnickiej; poprzez gry terenowe i zajęcia edukacyjne przenoszące uczestników do wybranej epoki historycznej przy wsparciu rzemieślników i rękodzielników; aż po organizację całych imprez kulturalno – artystycznych. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: od pisania gęsim piórem, przez spotkania z rycerzami, nauki wykonywania witraży, zajęć z recyklingu, malowanie batikiem, a na znajomości teatralnych kukiełek skończywszy.

Koszyk